מזעזע: הבן חזר שיכור אל ביתו ותקף את אביו במכות רצח

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

אלימות מזעזעת: בשבת לפנות בוקר שב הבן אל ביתו בעודו בגילופין ותקף את אביו במכות רצח, הבן נעצר והאב נשלח לאשפוז בבית החולים. 

 

אזרח שהבחין בגבר מסתובב ברחוב שפניו מלאים בדם, הזעיק את המשטרה. שוטרי תחנת ראשון לציון שהגיעו, פגשו בגבר מדמם וחבול בפניו, הוא סיפר שבנו השתכר והכה אותו קשות. השוטרים נכנסו אל ביתו והבחינו בבן החשוד, לאחר שהפעילו אמצעים הוא נעצר תוך שימוש בכוח סביר. בהמשך גילו השוטרים כי הבן ניקה את הרצפה באקונומיקה וניסה לטשטש עקבות, גם הבגדים שהיו ספוגים בדם נמצאו מוחבאים בארון. הבן נחקר, אמש (מוצ"ש) הוא הובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון. מעצרו הוארך ביום אחד, היום (ראשון) ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו השני בחמישה ימים נוספים וכל זאת בזמן שאביו עדיין מאושפז בבית החולים. השופטת ורד בלוך שכטמן האריכה את מעצרו עד יום שלישי.

עו"ד איתי בן נון

סנגורו מטעם הסנגוריה הציבורית עו"ד איתי בן נון תקף את התנהלות המשטרה: " מפליט מאוד שהמשטרה לא טורחת להעביר את התיק למדור תביעות ומגישה היום את אותו דו"ח שהגישה אתמול לשופט".

השופטת בלוך: " כפי שנקבע בהחלטה הקודמת, קיים חשד סביר כי החשוד ביצע את העבירות המיוחסות לו, וכן מתקיימות עילות מעצר של מסוכנות וחשש לשיבוש החקירה".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.