מה חשוב לדעת כאשר שולחים מגש פירות? מגש פירות ראשון לציון הבחירה הנכונה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מארז מהודר של פירות עסיסיים וטריים בראשון לציון יכול להיות מתנה נהדרת ורעיון מקורי לכל אירוע שתחגגו. תוכלו להעניק את השי לבן או בת הזוג ביום ההולדת, להורים לכבוד החג או לחברים בעבודה לרגל קידום בתפקיד. אמנם חשוב מאוד לדעת שיש כמה כללים ברורים שחייבים ללכת לפיהם אם רוצים שכולם ייהנו מהמתנה הטעימה שאתם מארגנים להם. בישראל, פירות היום זה לא דבר כל כך זול, לצערנו. גם בחירה של סוג הפירות שירכיבו את הנבחרת המנצחת זה דבר שיש לקחת ברצינות על מנת שהמתנה תהיה מושלמת.

 

אילו פירות ייכנסו לחבילה שלכם?

עניין בחירת הפירות שתגישו כמתנה או בסידור שולחן יש חשיבות גבוהה. אם אתם מעניקים משלוח פירות לאדם אחד, סביר להניח שתרצו לברר קודם לכן אם אין לו שום התנגדות או סלידה מפירות, אינו אלרגי לפירות מסוימים והוא למעשה אוהב לאכול אותם. אם לעומת זאת תרצו להגיש אותם בתור כיבוד על גבי שולחנות במסיבה או קינוח, תרצו שיהיה גם גיוון מבחינת הסוגים, על מנת שתהיה אפשרות בחירה מגוונת, וגם תרצו שתהיה כמות נאותה מכל סוג.

אם אתם רוצים לתת ליקיריכם מגש פירות ראשון לציון תדעו שאתם עושים את הדבר הנכון ביותר.

קרדיט תמונה: פרימדונה

איך ייראה המגש פירות שלכם – בסלסילה או בקופסה?

לצורת המיכל בו תגישו את הפירות יש גם כן חשיבות לא קטנה. אפשר לתת את השי בכל מני צורות יצירתיות ומרשימות. כמובן שיש לכך השפעה על המחיר – בעוד שמגשים פשוטים או חד – פעמיים יעלו לכם זול יותר, סלסילות מעוצבות וכדים מחומרים שבירים יעלו לכם הרבה יותר. אמנם ייתכן ודווקא בחירה חכמה של צורת האריזה יכולה מאוד להשפיע על הנראות והאווירה בעת מתן המתנה. ראוי לציין שהשקעה גבוהה על הכלי בו מגישים את הפירות יש חשיבות גבוהה יותר כאשר מעניקים לאדם אחד ולא פורסים לכמות גדולה של אנשים באירוע.

פירות הם טעימים, מזינים ובריאים במיוחד. הם לא רק משהו שאוכלים כי צריך על מנת לצרוך את כמות הוויטמינים היומית שלכם. אפשר לעשות מהם יופי של מתנה לכל אירוע ולכל אדם.

 

הנחה מיוחדת לקוראי הכתבה- 10% הנחה ברכישה באתר
למימוש הקופון הקלידו "10הנחה" בעגלת הקניות באתר הבית שלנו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.