חוג חינם לכל ילד

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

*חדש בראשון לציון: חוג חינם לכל ילד*

כל ילד בשכבות ג’,ד’,ה’ יהיו זכאים לחוג אחד בסבסוד עיריית ראשון לציון * בין החוגים שיוצעו לילדים: ענפי ספורט, לגו, תכנות, רובוטיקה ועוד * ראש העירייה, רז קינסטליך: “הקורונה חידדה אצלנו את ההבנה שהילדים זקוקים ורוצים לחוות, ללמוד ולהיות ביחד” * התוכנית תחל בחודש נובמבר

*ראשון לציון מרחיבה את הפעילות הא-פורמלית לכל ילדי העיר בשכבות ג’,ד’,ה’.* תוכנית “חוג לכל ילד” תאפשר לכל ילד להשתתף בחוג אחד שבועי ממגוון תחומי עניין. העירייה תישא על עצמה את סבסוד התוכנית כאשר ההורים ידרשו לתשלום חד פעמי של 200 ₪ לרישום ודמי רצינות.

ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר: “אם יש משהו שהקורונה חידדה אצלנו זה את ההבנה שהילדים רוצים להיות בבית הספר, הם רוצים ללמוד, לחוות ובעיקר להיות ביחד. התוכנית הזו עושה צדק בהרבה מאוד מובנים ומעניקה הזדמנות שווה לכל אחד להעשיר את עצמו בתחום שמעניין אותו”.

את המהלך מובילים החברה העירונית ומינהל החינוך, כאשר החוגים יערכו בבתי הספר עצמם, כאמור ממגוון תחומי עניין כמו ענפי ספורט, לגו, תכנות, רובוטיקה, אלקטרוניקה, מדעים, העשרת אנגלית, שעשועי מתמטיקה, חינוך פיננסי ועוד. הנהלת בית הספר תבחר את החוגים מהמגוון המוצע.

ההרשמה תפתח בשבוע הבא באתר החברה העירונית והתוכנית תצא לדרך במהלך חודש נובמבר. בעירייה רואים חשיבות רבה בתוכנית שכן היא מסייעת להורים רבים להעניק לילדיהם יותר ומאפשרת לכל תלמיד למצות את היכולות, הכישורים והפוטנציאל שלו בתחומי העשרה רבים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *