פרסום ראשון: השיטור העירוני חשפו הלילה מסיבה בהשתתפות עשרות צעירים, בעל המקום נקנס וזומן לשימוע

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום ראשון: פקחי השיטור העירוני ושוטרי ראשון לציון חשפו הלילה מסיבה בהשתתפות עשרות צעירים, חלק מהצעירים נקנסו כמו גם בעל המקום שנקנס וזומן לשימוע.קינסטליך: ” נעשה הכל על מנת למנוע את שרשרת ההדבקה”.

 

בסביבות השעה 01:30 לפנות בוקר התלוננו אזרחים על רעש חזק שנובע מאחד העסקים במרכז העיר, צוותים של השיטור העירוני וניידות משטרה הגיעו אל המקום ונדהמו לראות עשרות צעירים מבלים במסיבה פרטית. השוטרים ביצעו אכיפה ורשמו קנסות לחלק מהשמתתפים, גם בעל המקום נקנס בסכום של חמשת אלפים שקלים וקיבל זימון לשימוע בתחנת המשטרה.

רז קינסטליך ראש העיר

 

ראש העיר רז קינסטליך התייחס בחומרה : “אני שמח על העירנות והפעילות המהירה של המשטרה עם הפיקוח העירוני. אנחנו נעשה הכל על מנת לקטוע את שרשרת ההדבקות ולהחזיר את ראשון כמו שהיתה בגל הראשון עיר ירוקה, כבר בימים הקרובים לחזור להיות עיר ירוקה, וכל זאת באמצעות תושבים שמשתפים פעולה, שמבינים ונשמעים להוראות וגם באמצעות אכיפה על מי שמפר את ההוראות ומעז בטח ובטח בתקופה הזאת לקיים אירועים המוניים”.

מהמשטרה נמסר: ” התקבל דיווח במוקד העירוני על הקמת רעש, נשלחה למקום ניידת שיטור עירוני. במקום נמצאו עשרות צעירים שבילו, הם פוזרו , חלקם נקנסו בגין הפרת הסגר ואחראי המקום נקנס ב 5,000″.

 

מהחברה לבטחון נמסר “במהלך הימים האחרונים פעלו פקחי החברה לביטחון של עיריית ראשון לציון כנגד פעילותם של מרכזי בילוי מחתרתיים שפעלו באזורים שונים בעיר. הפקחים חשפו פעילות של: לופטים, חאמרות ומועדוני הימורים. במקביל מנעו הפקחים פתיחתם של מבנים שהיה לגביהם מידע כי הם פועלים כבתי בושת. לקוחות שהגיעו לבלות מישובים ברחבי הארץ נקנסו על הפרת הוראות הסגר. כמו כן פעלו הפקחים כנגד מועדוני בינגו ומשחקי הימור. במהלך היממות האחרונות פוזרו על ידי הפקחים מסיבות חתונה ואירוסין אשר התקימו בצפיפות ובניגוד לצוו בריאות העם. בחברה לביטחון של עיריית ראשון לציון הגבירו בימים האחרונים את הפעילות כנגד עסקי בילוי הפועלים באופן מחתרתי. חלק מפעילות השיווק של העסקים מתבצע ברשתות החברתיות. בחברה לביטחון מבצעים כל העת ניטור כדי לאתר את פעילות העסקים הללו. שחלקם פועל באזורי התעשיה של העיר ומקצתם בשכונות מגורים. בין היתר נחשפו פעילותם של שלוש חאמרות שבמהלך הגעת הפקחים נמצאו בהם מבלים רבים. על שולחנות המקום היו מונחים בקבוקי בירה ואלכוהול. המבלים במקום היו ללא מסכות.
במקרה אחר הלילה נחשף פעילות של לופט באזור צומת גן הורדים בעיר. בעת כניסת הפקחים נמצאו במקום שישים תושבי בני ברק שישבו סביב שולחנות עמוסים משקאות אלכוהול. במרכז הלופט היתה פעילה בריכת מיים. כנגד בעל המקום והלקוחות בוצע הליך אכיפה.
במקרה אחר פקדו הפקחים מבנה באזור התעשיה שהגיע מידע כי הוא משמש בית בושת. הפקחים מצאו את דלתות המבנה נעולות אולם שלושה גברים שהגיעו מישוב באזור השרון ואשר המתינו על פי החשד לפתיחת הדלתות של המבנה. התקשו בפני הפקחים למסור גירסה משכנעת על המצאותם במקום בניגוד להגבלות הסגר ובוצע נגדם הליך אכיפה. בחברה לביטחון של עיריית ראשון לציון שבים וקוראים לציבור להקפיד על הנחיות משרדהבריאות ולא לנסות ולפעול לפתיחת עסקים ואו לקיים אירועים מרובי משתתפים בניגוד להנחיות. בחברה לביטחון מדגישים כי הליך האכיפה מבוצע במקביל גם ללקוחות שפוקדים את המקומות. בעיריית ראשון לציון יפעלו כעת לסגור את המקומות על הליך רישוי עסקים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *