"בניגוד לשמועות דב צור חזק בתמונה ומתכונן לשוב לראשות העיר"

"בניגוד לשמועות דב צור חזק בתמונה ומתכונן לשוב לראשות העיר".

https://chat.whatsapp.com/IFkY6Xkrw7u8O9MYgJY7L9

בימים האחרונים רצות שמועות על כך כי ראש העיר ראשון לציון לשעבר דב צור החליט שלא להתמודד מול רז קינסטליך לראשות העיר. חבר המועצה אריה כהן מגיב בתקיפות ומרגיע את תומכיו של צור: " כל שבוע אנחנו נפגשים עם תושבים ומטפלים במקומות רבים".

רז קינסטליך ואריה כהן

אז איך אתה מסביר את השמועות?

"יש מי שמעונין להפיץ את השמועות כנראה שגם יש לו סיבה. דב יחזור בעז"ה לעבוד, הוא לא יעסוק ביחסי ציבור, הוא ישוב לנהל את העיר, הוא לא ירוץ אחר פרסום ותמונות אלא הוא  ירוץ למען התושבים והעובדים שבשמם הוא נבחר. הרי כולנו עדים לפסטיבל יחסי הציבור שמתנהל היום, זה נחמד לתמונות אבל אם זה ללא תועלת בשטח אז זה לא מועיל לכלום".

כביש משה דיין אברהם בר צילום: ראשון ניוז

https://chat.whatsapp.com/IFkY6Xkrw7u8O9MYgJY7L9

חבר מועצה מהקואליציה של קינסטליך הוסיף: " יש לא מעט מאבקים של תושבים באוויר, יש את מאבקם של תושבי מערב העיר נגד הפעלת מפעל הפסולת הגדול ביותר, יש מאבק של קרינה מאנטנות סלולאריות, יש את המאבק של הבניה על חוף הים ופינוי המסעדות הוותיקות, יש את תחושב הביטחון הירודה בכל העיר ובשכונת רמב"ם בפרט. יש את פקקי התנועה הבלתי נסבלים במעקב העיר, יש את ההצפות של הגשמים וכו'. קינסטליך ממשיך במסע היחצנות שלו וצור נחוש להחליפו כדי לעבוד ולהוביל את העיר כפי שעשה בקדנציה הקודמת שכיהן כמו למשל הקמת מתחם האלף, חניה חינם לתושבים ועוד".

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *