קינסטליך אירח את וועדת התחבורה וחטף ביקורת: " לא עשית כלום"

רז קינסטליך אירח את ועדת התחבורה של המרכז לשלטון מקומי וחטף לא מעט ביקורות מתושבי העיר: " בוא תחמיא לעצמך עוד קצת, עפת על עצמך".

 

רז קינסטליך אירח היום את וועדת התחבורה של השלטון המקומי בראשה הוא עומד, לפני זמן קצר הוא סיכם בפוסט: "כאן אצלנו בראשון לציון, כיו״ר הוועדה מטעם מרכז השלטון המקומי וכראש העיר הרביעית הגדולה בישראל, המובילה מהפכת תחבורה עם עשרות פרויקטים תחבורתיים בהשקעה של למעלה מ-15 מיליארד ₪. דנו היום בוועדה בנושאי תחבורה רבים המשותפים לכל הרשויות המקומיות, גיבשנו דרכי פעולה לקראת העבודה עם הממשלה החדשה ודנו בדרכים לייעל, לטפל ולהמשיך לקדם פתרונות תחבורה מתקדמים. אני רוצה להודות לראשי הרשויות, לפורום ה-15, למרכז השלטון המקומי בישראל, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, לחברי הוועדה ולכל השותפים שלנו שלקחו חלק, על שיתוף הפעולה הפורה".

הצטרפו לעדכונים

https://chat.whatsapp.com/IFkY6Xkrw7u8O9MYgJY7L9

ראש העיר רז קינסטליך

לאחר פרסום הפוסט חטף קינסטליך ביקורת מצד התושבים למעט מהם (שלושה) הוא אף הגיב.

דור כתב בתגובה: "דיבורים כמו חול. הבטחת במסגרת המועמדות שתחזיר לעבודה את רכבת ראשונים. שנה לפני סיום קדנציה וכלום! נראה לך הגיוני שצריך לנסוע לבאר יעקב בשביל רכבת?".

קינסטליך השיב: "דור,
לאחר מאמצים רבים מול משרד התחבורה הצלחנו להקדים את פתיחת רכבת ראשונים שפועל כיום ללוד".

אלינור הגיבה: " ו… תאכלס הפקקים בלתי נסבלים ואתה לא עשית כלום בנושא לצערינו".

יהודה התיחס לבעיות החניה: "בכל הכבוד חשוב יותר שתדאג לאפשרויות חנייה לתושבי העיר !! פנייתנו החוזרות ונשנות אנו תושבי קריית ראשון ככלל ודייגי רחוב הנורית והחלמונית בפרט לא נענו, חבל שאתה מזלזל בנו….".

הצטרפו לעדכונים

https://chat.whatsapp.com/IFkY6Xkrw7u8O9MYgJY7L9

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.