יוצאים לחופש בגנים ובשמורות

רשות הטבע והגנים במגוון פעילויות חווייתיות לכל המשפחה בשעות הערב והלילה במהלך חודש אוגוסט

 

רגע לפני שהחופש הגדול מסתיים, רשות הטבע והגנים מציעה שלל פעילויות מהנות לילדים, צעירים ומבוגרים בעשרות גנים לאומיים ושמורות טבע. בין היתר, חגיגה רומנטית של שקיעות, סיורים וחוויות זוגיות, ירח מאוהב בט"ו לאור ליל ירח מלא עם שלל חוויות, לילה קסומות בדרום ולילה של כוכבים בשיתוף עמותת SpaceIL ומסע מרגש בין מיצגים היסטוריים בשלל סיורים ופעילויות, לכל גיל ולכל מצב רוח.

כחלק מכך, תוכלו ליהנות במהלך החודש מחגיגה רומנטית בגן לאומי ציפורי, סיור וערב מוזיקלי בגן לאומי כורסי וגן לאומי אכזיב לכבוד ט"ו באב וחוויות מיוחדות לאור שקיעה בגן לאומי מגדל צדק. בנוסף, פעילות לאור ירח של ערב רומנטי עם הרכב מוזיקלי ולימוד משותף על אהבה בגן לאומי תל ערד וסיור "טבע זום אין" בשקיעה היפה בישראל בגן לאומי עבדת. כמו כן, תצפיות כוכבים בעזרת טלסקופים בגן לאומי כוכב הירדן, ולבקר במצודה התלויה בארבל אשר פותחת את שעריה לסיורי זריחה מרהיבים וללא תשלום, כחלק מפרויקט ההדרכות של משרד התיירות.

פעילות נוספת של מיצגים היסטוריים חווייתיים – לשוטט בליל קיץ בין השוק הקדום בגן לאומי בית שאן, להסתחרר ממופע רב חושי המוקרן על הר המצדה בלב המדבר ובעקבות המנורה שבגן לאומי בית שערים. מוזמנים לשריין לעצמכם מקום במגוון פעילויות בחניוני הלילה של רשות הטבע והגנים וליהנות מחוויית לינה מרגשת תחת כיפת שמים זרועי כוכבים ולאור ירח.

עמנואל אשד, מנהל אגף מבקרים ברשות הטבע והגנים: "חודש אוגוסט מציע מגוון רחב לפעילויות מהנות ואירועים חווייתיים לכל הגילים. במהלך הקיץ, הוארכו שעות הפעילות על מנת לאפשר בילוי נוח ונעים לאחר השעות החמות של היום. תוכלו למצוא את הפעילות האהובה עליכם וליהנות מבילוי מיוחד בטבע ובאתרים ההיסטוריים ברחבי הארץ. צאו ליהנות מחופשת הקיץ ומבילוי עם משפחה או חברים קרובים במקומות היפים ביותר שיספקו לכם חוויה בלתי נשכחת".

 

קרדיט תמונה מנו גרינשפן

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.