עונש כבד! שדד מקיוסק בראשון לציון 130 אלף שקלים וירצה 59 חודשי מאסר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עונש כבד! 59 חודשי מאסר בפועל ירצה תושב ראשון לציון ששדד באכזריות מעובד קיוסק 130 אלף שקלים.

 

שופט בית משפט המחוזי בלוד חגי טרסי אישר הסדר טיעון לתושב ראשון לציון ששדד באכזריות 130 אלף שקלים מבעל קיוסק, לפיו ירצה 59 חודשי מאסר בפועל בכלא ופיצוי של עשרת אלפים שקלים.

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/IFkY6Xkrw7u8O9MYgJY7L9

מכתב האישום עולה כי בתאריך 1.9.2019 בשעות הלילה המאוחרות, נפגשו שלושת הנאשמים בהם ליג'מלקם אדהן בן 34 מרחוב פישלזון בראשון לציון. השלושה נפגשו בגינה ציבורית הצופה אל בית העסק ברחוב הרצל 88 בשם "אלישי רונן". בהמשך, בשעה 00:02 לערך, עזבו ליג'מלקם
והאחרים את הגינה, בעוד שותפתם דנה אלפה נשארה במקום, מתצפתת לעבר בית העסק. בהתאם לסיכום, בשעה 00:25 לערך, דיווחה להם דנה טלפונית כי המתלונן סגר את בית העסק ויצא ברגל לעבר ביתו. במקביל, הנאשם והאחרים התמקמו בקרבת ביתו של המתלונן, בעוד שניים מהם חמושים במוטות. בהגיע המתלונן לקרבת ביתו, כשהוא נושא עמו תיק גב ובו כ- 130,000 ש"ח נגלו הנאשם והאחרים למתלונן, סבבו אותו, ואחד מהם דרש ממנו למסור לידיהם את התיק.

משטרה אילוסטרציה

המתלונן הרים את ידו השמאלית, ובתגובה הכה אותו אחד מהם במכה חזקה בידו באמצעות
מוט, בעוד השניים הנוספים מצטרפים ומכים את המתלונן המפוחד. עובד הקיוסק ההמום ניסה להתגונן מפני התקיפה אך נפל ארצה, כשהוא אוחז בחוזקה בתיק הגב. הנאשם והאחרים המשיכו והיכו אותו תוך שהוא שרוע על הרצפה בבעיטות ומכות בראשו, כשהם גורמים לו לחבלות ביד ובראש, עד שאחד מהם הצליח לקחת את תיק הגב, והשלושה ברחו מהמקום. המתלונן הצליח להתרומם והחל לתור אחריהם. לאחר זמן קצר, הבחין המתלונן בנאשם
כשהוא נושא עליו את תיק הגב, התקרב אליו, צעק לעברו שיעזוב את התיק, וזה ברח מהמקום כשהוא משליך מידו את התיק.

בית משפט המחוזי לוד

בית משפט המחוזי כאמור השית על השלושה עונשים כבדים. חלקו של ליג'מלקם אדהן, היה החמור מכולם והוא קיבל עונש של 54 חודשי מאסר, אולם מאסר על תנאי שהופעל כנגדו מסתכם ב- 59 חודשי מאסר בכלא. לגבי הנאשם הנוסף, הוטלו 42 חודשי מאסר בפועל, והופעל במצטבר מאסר מותנה בן 6 חודשים, הרי שבעברו 5 הרשעות קודמות בלבד ו-4 מאסרים קודמים.

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/IFkY6Xkrw7u8O9MYgJY7L9

 

תגובות

One Response

  1. 59 חודש זה לפני ניכוי שליש, כך שבפועל ישב כ 39 חודש בבית הבראה עם 3 ארוחות ביום, זה עונש חמור על מה שעשה, בארה"ב היה נכנס ל 15-30 שנה בכלא!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.