יתרון הטיפול במוסך מורשה על פני מוסך לא מורשה – כל הדברים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם מכניסים את הרכב למוסך

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הטעות הנפוצה ביותר במעמד בחירת מוסך כזה או אחר זה ללכת דווקא על זה הקרוב אלינו מבחינה גיאוגרפית ושעלותו זולה יתר על המידה , דבר שאינו בהכרח נכון. 

האם בדקתם את סמכויותיו של המוסך והאם יש לו את הידע הנדרש לטפל בכלי הרכב שלכם בצורה הנכונה ביותר? אם הגעתם עד לכאן, אז אתם בטח יודעים, מוסכים שאינם מורשים עלולים לייצר נזק גדול ביחס לתועלת המזערית שאולי תקבלו. 

נשמע לכם מוכר? רוצים לשמור על נסיעה בטוחה וכלי רכב שיאפשר לכם נסיעה מדהימה בכל שלב ושלב בדרך? אם אין לכם מושג כיצד להבדיל בין השניים, בדיוק כאן, מרכז השירות דור 18 יעשה עבורכם סדר בדברים ומתוך היתרונות יספר לכם למה כדאי לכם ללכת רק על מוסך מורשה .

תמונה: דור 18

מוסך מורשה או לא מורשה? יחי ההבדל הקטן! 

השוק הפתוח מציג כמה שירותי מוסך המחולקים לשלושה חלקים והם: מוסכים שאינם מורשים (מוסך מדרכה), מוסך מורשה ומוסך מטעמו של היבואן. 

למה חשוב לבחור מוסך יבואן או מוסך מורשה ומה היתרון בכך? "אצלינו המוסך נמצא בפיקוח של משרד התחבורה" אומרים במוסך דור 18 ולא רק אומרים אלא מציגים בפניכם את כל התעודות שמאשרות את המוניטין ואת ההצלחה של המרכז מאז קיומו ועד היום. 

"כמו כן, אנחנו מעמידים בפני כל לקוח את המכונאים הטובים ביותר ופועלים רק על פי חוק משרד התחבורה הדורש כי בראש כל צוות יעמדו מכונאים מוסמכים בלבד". 

מסתמן כי לא לחינם קיבל מרכז השירות דור 18 את התואר הנכסף וכיום הוא בין המוסכים המורשים שמביאים וותק ומוניטין ללא ערעורן. 

דודו לוי ייסד את מרכז השירות ופותח לכם דלת רווית יתרונות שאפשר לקבל רק במרכזים מורשים וכאן נכנס עניין המחיר גם הוא לתמונה.

כאמור, במוסכים מורשים ובפרט מוסך דור 18 מציעים מחירון בשקיפות מלאה ואחד כזה העומד בדרישות החוק, מציג רק את המחיר הקבוע בחוק לפי שכר עבודה וכן עלויות בגין חלקים מקוריים לרבות הצעה עם צפי ידוע מראש כך שתדעו היכן אתם עומדים לפני הטיפולים המבוקשים. 

דור 18 – ההתקשרות הראשונית עליכם וכל השאר עלינו! 

אם השגתם מחיר הגון, בטיחות ואחריות על כל תיקון וחברות באיגוד המוסכים, כנראה אתם עושים משהו נכון ואם לא כדאי שתכירו את מרכז השירות דור 18 – המקום שמציע לכם את מיטב הפתרונות והאפשרויות לתיקון הרכב שלכם במחיר הנכון ובדרך הנכונה והבטוחה ביותר ליישום.   

גרים באזור פתח תקווה והסביבה? מרכז שירות דור 18 מזמין אתכם לבקר בדף צור הקשר או לחילופין במרכז השירות שלנו ולהתרשם משלל השירותים, ההסדרים עם חברות הביטוח, לקיחה והשבת הרכב לידיכם בתום הטיפול ועוד שירותים כאלה ואחרים שיינתנו לכם מטעמם של המחלקות המקצועיות המנוהלות על ידי טובי נותני השירות שלנו. 

דור 18 – מספקים לכם את כל היתרונות של מוסך מורשה במקום אחד. 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.