מסתמן: התגובה של דב צור באמצעות תושבת העיר לתגובות נגד רז קינסטליך?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

האם דב צור משתמש בתושבת העיר לתגובות נגד רז קינסטליך? התוצאות הזמניות- 581 לרז קינסטליך מול 28 לדב צור. 

 

מבדיקה של מערכת ראשון ניוז עולה כי ראש העיר לשעבר דב צור, שעדיין לא הודיע על כוונתו להתמודד לראשות העיר, מגיב לתושבת העיר אביבית זרקון והאחרונה מפרסמת את תגובתו. לאחר מכן העלה צור בעצמו פוסט בנושא רצועת החוף שתעלה לראשון לציון מליארדים. " בסוף כהונתי הגענו להסכמה עם משרד הבטחון ואגף תכנון במטכ"ל" כתבה זרקון בפוסט ואף לא הכחישה שפנתה לצור וקיבלה את תגובתו הנ"ל. התוצאות הזמניות מצביעות על נתונים די ברורים כאשר קינסטליך שהעלה את הפוסט לפני כשלוש שעות זכה לאלפי צפיות ו- 581 לייקים מתוכם 64 ל-❤. ואילו הפוסט (למטה) של דב צור קיבל לאחר כשעה 28 לייקים בלבד מתוכם 8-❤.

הפוסט של רז קינסטליך
הפוסט של דב צור

 

 

הסאגה כאמור נוצרה סביב פרסום בעיתון הבוקר לפיו ראש העיר רז קינסטליך הביא להישג של שחרור רצועת החוף תמורת מליארדי שקלים, ולאור כך תאושר בניה של עשרת אלפים יחידות דיור בקרבת החוף. בעקבות תגובתה של זרקון החלו תומכי קינסטליך לתקוף חזרה ונראה כי הפרומו לבחירות כבר כאן.

לאחר הפוסט של זרקון, העלה צור פוסט משלו ובו הוא מתאר עד כמה נדהם לקרוא על ההסכם אך מתיחס גם לקרדיט: " הסיפור של המאבק לפינוי החוף הוא בן עשרות שנים, עוד מתקופת קודמי ניצן. שמחתי לקרוא הבוקר בעיתונות הכלכלית את הפרסום על כוונת הצבא לפנות את חוף הים של ראשון. ואז הבטתי בה מבט שני וחשכו עיני ..נשלם על זה שני מיליארד ? זה אמיתי ???
הסיפור של המאבק לפינוי החוף הוא בן עשרות שנים, עוד מתקופת קודמי ניצן . ( הטענה של רז כי כאילו אצלו הכל התחיל מגוחכת ). להזכיר למי ששכח , הפינוי הראשון , הקטנטן , היה עת שכנעתי את שר הבטחון דאז ברק , "להכריח" את הצבא לפנות רצועה בת 150 מ' למרגלות מה שקרוי תל יונה . גם זה לקח לא מעט זמן ואנרגיות עד שקרה. לקראת סוף כהונתי , בהמשך למו"מ ארוך שניהלתי עם מנהל אגף נכסים במשרד הבטחון אלון יפרח נתגבשה הסכמה לראשונה לפנות חלק גדול מהבסיס . ההסכמה הזו נתגבשה עקב תביעת על מאות מיליוני ש"ח חוב ארנונה שמשרד הביטחון חב לעירייה…".

 

תגובות

One Response

  1. אז האתר מנסה לצייר חוסר אובייקטיביות ובעצמו נוקט עמדה חסרת אובייקטיביות לצד השני.
    באותה מידה אפשר לשאול אם ראש העיר משץמש באתר הזה כשופר להודעותיו לקראת הבחירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.