כל מה שחשוב לדעת לפני שמזמינים רשתות נגד יתושים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

רשתות בחלונות הבית הם בחלט משפרים את איכות החיים שלנו. בזכות אותן הרשתות אנחנו יכולים לפתוח את החלון ולאפשר לאוויר טבעי להיכנס לבית ובכך לאוורר את הבית. הדבר משפר את איכות החיים לדיירים, שומר על הבית מפני עובש והצטברות לחות בחדרים וכך אנחנו יכולים לשמור על הנכס בצורה טובה יותר. ישנן מספר סוגים של רשתות נגד יתושים שניתן להתקין בבית, המשיכו אתנו כדי להכיר את הסוגים השונים והיתרונות לכל אחד מהם.

רשתות לחלונות ולוויטרינות קיימות כבר שנים רבות בשוק, בעבר הן היו ירקרקות וניתן היה להבחין בהן מרחוק. אותן הרשתות הוחלפו לרשתות אפורות והיום אפילו ניתן להזמין רשתות שקופות. הרשתות השקופות אינן באמת שקופות אך הן הבהירות ביותר המעניקות מראה הרבה יותר מעודן ומינימלי. איך להתקין רשתות ומה חשוב לדעת לפני שמזמינים מתקין, כל הפרטים כאן.

סוגי רשתות ואיך להתאים אותן לבית?

ייצור הרשת – רשתות מיובאות לישראל ממדינות שונות כמו סין, גרמניה או אמריקה. חשוב לשאול את המתקין באיזו רשת הוא משתמש לביתכם. היצרניות האמריקאיות או הגרמניות אמנם יקרות יותר מה שישפיע על החשבון הסופי שלכם מול המתקין אך בהכרח חזקות יותר ואיכותיות הרבה יותר מהרשתות המיוצרות בסין. אם אתם מחפשים פתרון זול בעל איכות נמוכה זו אפשרות שניתן לשקול אך הסיכון שאתם לוקחים אתכם הוא שהרשת שאתם מזמינים לא תחזיק לאורך שנים רבות ותאלצו להחליפה בעוד מספר שנים בודדות.

שקיפות הרשת – היום ישנם שני סוגים עיקריים של רשתות, האפורות או השקופות. חשוב לציי כי הרשתות השקופות מעניקות שקיפות גדולה יותר אך עדיין ניתן להבחין בהן. שקיפות הרשת תלויה ברמת הפדנטיות שלכם ועד כמה זה מפריע לכם בעין. יש מי שלא שם לב לפרטים הקטנים ולא יפריע לו כי חלונות הבית יהיו בעלי רשתות אפורות ויש מי שיפריע לו מאוד לראות גוון כהה יותר בפתח החלון. אם אתם אנשים פדנטיים ששמים לב לפרטים מומלץ לבחור ברשתות בעלות שקיפות גבוהה יותר בביתכם.

התקנת הרשת – ישנן שתי דרכים עיקריות להתקנת שרתות, האחת על גבי מסגרת של החלון כך שאם החלון שלכם מורכב משתי יחידות שזזות זו על גבי זו, הכוונה לחלון כשהוא פתוח אתם יכולים ליהנות רק מחצי גודל המפתח, על מסגרת חצי תותקן הרשת ותכלו להזיזה לכיוון הצד הפתוח. הדרך השנייה המקובלת יותר בשנים האחרונות היא התקנת רשת גלילה לחלון. זו רשת המותקנת על כל מפתח החלון ומאפשרת מראה אחיד בשני חצאי החלון, הן מהצד הפתוח לאוורור והן מהצד הסגור בזכוכית.

האם להתקין רשת לבד?

התקנת רשתות נגד יתושים נשמעת כפעולה פשוטה, אך חשוב לפנות לאיש מקצוע שיבצע את העבודה בצורה איכותית כדי שתכלו ליהנות מרשתות איכותיות לאורך שנים. אם אתם צריכים להחליף רשת אחת בודדת אתם יכולים לנסות זאת בעצמכם אך בהתקנת רשת חדשה לגמרי רצוי לפנות לחברה מקצועית שתספק לכם את כל חלקי האלומיניום הנדרשים ושבצורה מקצועית יתקינו את הרשת בחלונכם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.