בקרוב בראשון לציון בית חולים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

 

בנייתו של בית החולים החדש אסותא בראשון לציון מתקדמת, ונראת בשטח. צוות  ההקמה של בית החולים ביחד עם הנהלת אסותא ראשלצ יצא לשטח כדי לראות מקרוב את ההתקדמות.  בית החולים החדש יהיה גדול פי שלושה מזה הפועל כיום בעיר הקיים בעיר, והוא ישתרע על שטח של  כ-27 אלף מ"ר. יהיו בו שש קומות עיליות, ושתי קומות תת-קרקעיות אשר יוקדשו לחניונים ולוגיסטיקה התומכת במחלקות בית החולים. כמו כן, בית החולים יכלול שטחי מסחר שישלימו את השירות למטופל ולמשפחתו.

הבנייה מתוכננת להסתיים (נכון לעכשיו) ב-10/2024.

 

אומר איזי בן עזרא, מנהל בית החולים: "יציאה לדרך של בניית בית החולים אסותא ראשון לציון מסמלת עבורי שבאסותא הכול אפשרי. מבי"ח קטן שנרכש בשנת 2006 ונועד לספק מענה זמני עד להקמת בית החולים רמת החייל, הפכנו להיות גורם משמעותי ברשת אסותא מרכזים רפואיים. בניית ביה"ח עבור כולנו, רופאים וצוות,  מהווה תעודת הוקרה על ההישגים שהביא ביה"ח לרשת אסותא.

זוהי הבעת אמון מלאה בחשיבות ביה"ח וביכולתו לבצע קפיצת מדרגה ולהוות מרכז רפואי משמעותי באזור השפלה, שמרכז את מיטב הרופאים ומציע טכנולוגיות מתקדמות ומלונאות ברמה הגבוהה ביותר. בניית ביה"ח מביאה אופק תעסוקתי לעובדים ואופק התפתחותי לרופאים שיבחרו לראות באסותא ראשון לציון את ביתם המקצועי העיקרי.

השותפות שלנו – רופאי, מנהלי ועובדי ביה"ח בתכנון הפרויקט, הינה קריטית לתחושת המחויבות והאחריות האישית של כל אחת ואחד מאתנו, אנחנו מכירים באופן הטוב ביותר את צרכי המטופלים, הרופאים והעובדים. ולסיום והכי חשובים, המטופלים היקרים שיזכו למשכן רפואי מתקדם שייתן להם תחושה של כבוד והערכה".

 

 

איזי בו עזרא מנהל בית החולים, ד״ר שי גלור המנהל הרפואי והנהלת בית החולים הקיים.

משמאל עם השכפץ- עו״ד רחל שמואלי, מנכ״ל חברת התשתיות של אסותא שאחראית לבנייה

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.