מרגש! עשרה ילדים בעלי לקויות ראיה חגגו בר מצווה בזכות עמותת פרויקט אהבת חינם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מרגש: אמש בערב זו חנוכה נערך טקס מרגש במיוחד! עשרה ילדים בעלי לקויות ראיה חגגו בר מצווה בזכות עמותת פרויקט אהבת חינם

פנינו לאיתן לוין  מיסד עמותת פרויקט אהבת חינם הרוח שהניעה את כל הערב המרגש והעיר את החג באור גדול.
מנהל הפרויקטים הארצי של עמותת על”ה משה משרקי פנה אל לוין וסיפר שישנם ילדים ליקויי ראייה שלא חגגו בר מצווה ובת מצווה בגלל הקורונה ומהרגע שהשיחה נותקה הוחלט להרים את הכפפהעד שזה קרה.
לוין: “אתמול בערב חגגנו ל-10 ילדים מדהימים עם ליקויי ראייה בר מצווה ובת מצווה ואין בפי מילים כדיי שיוכלו לתאר את עוצמת ההתרגשות והאושר שחווינו!”.

” אנו מלאי הערכה כי כל הטוב הזה לא יכול לקרות ללא התורמים המדהימים שלנו שפתחו את ליבם ונתנו את כל כולם כיי שהאירוע יהיה לא פחות ממושלם ועל כן אני רוצה להודות להם מעומק הלב.

סגן ראש העיר מקסים בביצקי

סגן ראש העיר מקסים בביצקי שנכח באירוע כאורח כבוד סיכם: “אתמול נוכחתי באירוע בר/בת מצווה לילדים עם לקות ראיה ועיוורים שהרים איתן לוין מעמותת פרוייקט אהבת חינם והמתנדבים שלו. היה אירוע מושקע ויפה מלא בהתרגשות אירועים כאלה לא רואים כל יום
ומי היה מאמין שכולו היה מתרומות ואנשים טובים שרוצים לעשות טוב לאחר!”.

לוין סיכם: ” ראשית, תודה עצומה לאלירן ושירן מאולמי מפלים שתרמו את האולם, האוכל, המלצרים וכל הצוות. תודה לאפיק מנהל האירוע שדאג לעזור ומלא כל בקשה – אין מילים, אתם פשוט אלופים!. מליוני תודות ל-מיכל יעקובי – מגשרת בין העמותה לאולם מפלים טאלנטו מתופפים ואטרקציות, ל- יוסף נעים – אדון בלון – עיצוב בלונים, ל- יוסי אזולאי – די ג’יי DJ ליאור על הפעלת ילדים – למנחת האירוע יהונתן שוקר– זמר כניסה אנדרי – זמר היפ הופ, צחי יונה – זמר, משה יעקב – זמר, יונה בן יוסף – הפעלת בובות ענק, דורית – עוגה מעוצבת, ורוניקה – עוגה מעוצבת, קרן – עוגה מעוצבת קינוחים – אנונימים, אולגה מיירין – מתוקים, מזל זכריה- סוכריות גומי, דקל נעים – מר בועות סבון – הפעלת מכונת שערות סבתא ומכונת פופקורן, אייל זוהרים – זוהרים לרחבת ריקודים, דור איינשפרוך – צלם סטילס, yaarit saban – צלמת סטילס, ליביי – צלמת סטילס, משה מילר – צלם סטילס, King style – צלם וידיאו, שחקן כדורגל – בר אלסברי – תרומת צלם מגנטים, סם – שיער, אפרת –מאפרת, גליה –תרומת מתנת תפילין לבני המצווה, Gidi Kanuk – תשמישי קדושה – תרומת פמוטים לבנות המצווה, רן קדוש ומקסים בביצקי – אורחי כבוד. אחרונים חביבים, תודה ענקית לכל המתנדבי עמותת פרויקט אהבת חינם שעמלו, טרחו, הגיעו ושימחו את כולם, אתם מהממים ולא יכולנו לעשות זאת בלעדיכם! לכל אחד מכם, בבקשה, ראו זאת כתודה אישית מלאת הערכה , כבוד ואהבה כי זה ממש לא מובן מאליו! אנחנו מאחלים לכולכם, שפע פרנסה, שה’ יחזיר לכם כפול ומכופל על טוב ליבכם ושבע”ה נזכה תמיד לפזר אהבת חינם”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *