בשמיר אומרים לא לאלימות!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

שמיר אסף הרופא הודעה לתקשורת :

בשמיר אומרים לא לאלימות!

מרכז רפואי שמיר מצטרף לקמפיין של נציבות שירות המדינה “הבושה עוברת צד” לציון יום האלימות הבינלאומי למניעת אלימות כלפי נשים שמתקיים היום 25.11.2021

כולנו אומרים.ות : לא לאלימות!

היום התקיים במרכז הרפואי שמיר אירוע לציון יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות כלפי נשים,
בהשתתפות ד”ר אסנת לבציון קורח, מנהלת המרכז הרפואי. סמדר ורד, סגנית מנהלת הסיעוד ,מירית לזינגר ממונה על שוויון מגדרי, הטרדות מיניות ויועצת המנכ”ל לקידום נשים שהציגה את החוק למניעת הטרדה מינית,חובת הדיווח על הטרדה מינית של הממונה הישיר והעקיף, העלאת המודעות בקרב העובדות והעובדים ושמירה על אקלים ארגוני בטוח לכולנו. ואורחת הכבוד ניצן סניור מנהלת תחום תכנון אסטרטגי וקהילות באגף לשיוון מגדרי בנציבות שירות המדינה, שסיפרה את סיפורה האישי והמרגש על ההטרדה המינית שעברה ברשת והדהימה באומץ ובתעוזה שגילתה.
“היום אנו אומרות ואומרים בפה מלא- לא לאלימות ! ” ציינה ד”ר לבציון בדברי הפתיחה והדגישה כי ” האלימות בישראל ככלל וכלפי נשים בפרט נמצאת לדאבוננו הרב במגמת עליה מדאיגה בשנה האחרונה. למעלה מ- 20 נשים נרצחו השנה ע”י בני זוגם. זהו מצב בלתי נסבל, חוצה מגזרים, שחייבים לשים לו סוף. כל אחת ואחד מאיתנו חייב לפתוח עיניים ולהבחין האם מישהי בסביבתו חווה או חשופה לאלימות, כלואה בתוך מערכת יחסים מסוכנת, פיזית ומילולית כאחד.
מחובתנו להושיט לה יד וכתף, ולסייע לה לפנות אל הגורמים המוסמכים ולצאת ממעגל האלימות. המפתח למיגור התופעה נמצאת אצל כל אחת ואחד מאיתנו. בהזדמנות זו אני מודה למירית לזינגר על היוזמה הברוכה בקיום הכנס החשוב הזה במרכז הרפואי.

 

קרדיט לתמונות: שהם חייט

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *