ממשיכים לשדרג: נחנך מגרש גלגיליות בנאות אשלים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

*ממשיכים לשדרג: נחנך מגרש גלגיליות בנאות אשלים*

_עיריית ראשון לציון ממשיכה בשדרוג המגרשים הפתוחים בעיר. היום (רביעי) נערך טקס חניכת מגרש גלגיליות בשכונת נאות אשלים, שנצבע בציורי ענק. ראש העירייה, רז קינסטליך: “יהווה מוקד משיכה לבני נוער, אין לי ספק שהם ייהנו ממנו”._

מגרש הגלגיליות המשודרג בשכונת נאות אשלים נחנך היום (רביעי) בטקס בהשתתפות ראש העירייה, רז קינסטליך. שדרוג מגרש הגלגיליות בנאות אשלים הוא חלק מפרויקט גדול של חטיבת ספורט וקהילה בחברה העירונית, ובעזרת אגף מתקנים, שפעלו לשדרוג מגרשים פתוחים רבים ברחבי העיר. רק לאחרונה נחנך מגרש גלגיליות נוסף, שעבר גם כן שדרוג, בפארק ההיקפי בקרית גנים.

ראש העירייה, רז קינסטליך: “לקחנו על עצמנו לשדרג את המגרשים בעיר בכדי לאפשר חוויה נעימה יותר לבני הנוער. ראינו בתקופת הקורונה את החשיבות של הספורט העממי והפעילות הגופנית בקרב התושבים, ואנחנו ממשיכים לשדרג את המגרשים עבורם. מגרש הגלגיליות בשכונת נאות אשלים יהווה מוקד משיכה לבני הנוער, ואין לי ספק שהם ייהנו ממנו”.

מגרש הגלגיליות בנאות אשלים נצבע בציורי ענק עם מגוון אלמנטים היקפיים על ידי האמן בר מידני, ומנהל שפ”ע צבע את המעקה ההיקפי במתחם. בני הנוער שיגיעו למתחם יוכלו ליהנות ממגרש החלקה צבעוני ובטיחותי. עלות שדרוג המתחם נאמדת בכ-20 אלף ₪.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *