פרסום ראשון: אייל מושיוב פורש מהחיים הפוליטיים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום ראשון: אייל מושיוב פורש מהחיים הפוליטיים והערב (שלישי) הוא הודיע לראש העיר רז קינסטליך על התפטרותו מהמועצה. 

מימין- אייל מושיוב ורז קינסטליך

באופן דרמתי הודיע הערב המשנה לראש העיר לשעבר וחבר מועצת העיר מהאופוזיציה אייל מושיוב, על פרישתו מהחיים הפוליטיים לאחר 13 שנים. הודעתו הדרמטית של מושיוב לציבור באה רגע לפני שעדכן את ראש העיר רז קינסטליך וקיבל את ברכתו להמשך דרכו. לפני זמן קצר שוחחנו עם מושיוב ולמרות הצהרתו הורגש במהלך השיחה שעוד לא נאמרה המילה האחרונה.

"לאחר 13 שנה של עשייה ציבורית ושליח ציבור בהתנדבות מלאה החלטתי לסיים את הפעילות" אומר מושיוב ומוסיף: "התחלתי עוד מהיותי יו"ר ועד שכונה, פעיל בועד ההורים העירוני ועוד. היות ובשנתיים האחרונות התחלתי לעבוד כחבר הועד הארצי בחברת החשמל, החלטתי לקחת פסק זמן לטובת מקור פרנסתי. ההחלטה הזו היתה מאוד מאוד קשה, אני מאוד אוהב את הציבור ומה שעשיתי, צריך לדעת לקבל החלטות גם קשות בחיים שלנו, אך לאחר התיעצות עם המשפחה שלי ועם משפחת המטה, החלטתי להמשיך למען ביתי".

מתוך הפוסט שהעלה מושיוב: "חבריי היקרים, תושבי ראשון לציון, בשבועות האחרונים מצאתי עצמי מהרהר שוב ושוב בסוגיה של לקיחת אתנחתא מהפעילות הציבורית. אני מצוי תחת עומס רב במקום עבודתי שהלך והתגבר לאחרונה. אם כן לאחר התלבטויות לא פשוטות גמלה בליבי החלטה יחד עם משפחתי לקחת פסק זמן מהחיים הציבוריים, לקחת פסק זמן מהפוליטיקה המקומית. חברים, חבר מועצת עיר אינו מקצוע, זוהי שליחות בהתנדבות למענכם ולמען העיר. אני מודה לכולכם, לכל תושבי ראשון לציון על הזכות שנפלה בחלקי לשרתכם לאורך 13 שנות עשייה ענפה במועצת העיר מתוכם עשר שנים בקואליציה, חמש שנים כמשנה לראש העיר ובשלוש שנים האחרונות באופוזיציה. עשייה שבאה מאהבה ונעשתה באהבה רבה למענכם ולמען העיר האהובה שלנו, פעילות רבת שנים שכל רגע ורגע ממנה נעשה בלב אוהב ונפש חפצה לפעול ולסייע לכם בכל תחום אליו נדרשתי. תודה למשפחתי היקרה, אשתי מלי, ילדיי איתי, שיר ועידו ולכלתי אור, על הסבלנות לאורך השנים, על התמיכה, על האוזן הקשבת, על הסבלנות והסובלנות- אתם העוגן של חיי- מטורף עליכם. היום אני מתחיל פרק חדש בחיי, פניי לעתיד, תמיד יש מחר.בע״ה עוד ניפגש….כן חברים… מחניק קצת בגרון……בכבוד רב ואהבה ענקית, שלכם, אייל מושיוב".

במקומו צפוי להכנס חבר המועצה לשעבר, משה לבהר.

תגובות

One Response

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.