שלבי ההכרעה ביורו על מסך ענק בחוף הים

טורניר אליפות אירופה בכדורגל מגיע לשיאו עם שני חצאי גמר השבוע ומשחק הגמר ביום ראשון בשבוע הבא * אתם כמובן יכולים לראות את המשחקים בבית או ליהנות מבריזה נעימה בחוף הים מול מסך לד ענק * ראש העירייה, רז קינסטליך: "מזמין את תושבי העיר ליהנות מחגיגת כדורגל בחוף הכי יפה בארץ"

איטליה, ספרד, דנמרק או אנגליה? לא משנה מי תהיה אלופת היורו, משנה איפה תצפו בחגיגת הכדורגל הגדולה באירופה. עיריית ראשון לציון מזמינה את תושבי העיר לצפייה במסך ענק בחוף הים. המשחק הראשון ישודר ביום שלישי (6.7) בשעה 22:00 בין איטליה לספרד. למחרת (7.7) ישודר חצי הגמר השני בין אנגליה לדנמרק וביום ראשון (11.7) הגמר הגדול בין המנצחות בחצאי הגמר.

המשחקים יוקרנו על מסך לד ענק, המשתרע על שטח של 20 מ"ר, ויוצב בין סוכה מס' 1 (החוף הכחול) לסוכה מס' 2 (נווה חוף). במתחם יוצבו עשרות ספסלי עץ עם כריות, פופים ומחצלות לרווחת התושבים. החברה העירונית אמונה על קיום האירוע.

ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר: "אני מזמין את תושבי העיר לבילוי באוויר הפתוח, באווירה חברתית מהנה, בריזה מהים וכמובן חגיגת כדורגל בחוף הכי יפה בארץ. המשנה לראש העירייה, עידן מזרחי, המחזיק תיק חופים ואגמים, הוסיף: "אנחנו שמחים להיות חלק מחגיגית הכדורגל הגדולה בעולם ולשדר מחוף ראשון לציון. נמשיך לקיים אירועי תרבות ובילוי בחוף לרווחת תושבי העיר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *