כתב אישום הוגש נגד אישה שתקפה את בני משפחתה בראשון לציון

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

השבוע הוגש כתב אישום נגד אישה שתקפה את גיסותיה בשכונת קאליב בראשון לציון. התוקפת היא י׳, בת 32, תושבת ראשון לציון, נשואה עם חמישה ילדים, כרגע פרודה מבעלה והם חיים בנפרד.

בתאריך 6.5.20 בצהריים הגיעו אחיות של בעלה של י׳ לבית המשפחה שברחוב גבעתי. י׳ ביקשה לדעת מדוע הן לא מתייחסות אליה מאז שנפרדה מאחיהן. האחיות הציעו שהן ישוחחו בחוץ ולא בנוכחות הילדים.

בהמשך יצאו החוצה על מנת לשוחח, בעוד אחת האחיות מקליטה את השיחה בטלפון הנייד. במהלך השיחה, הבינה י׳ כי היא מוקלטת, חטפה את הטלפון מידה של גיסתה וסטרה פעמיים בפניה.

גיסתה ניסתה לרדוף אחרי ודרשה שתחזיר לה את הפלאפון, אך זאת סירבה ואיימה עליה: ״את לא מכירה אותי, אני אהרוג אותך״, בהמשך גם סטרה לה שוב.

באותה העת עמדה שם האחות השנייה של בעלה של י׳ וצילמה את המתרחש בחדר המדרגות, אז י׳ הכתה בחוזקה בחזה שלה, משכה את חולצתה וקרעה איתה והפלאפון של גיסתה נפל לרצפה.

תוך כדי ש-י׳ צועקת, מקללת ותוקפת את גיסותיה, היא צועקת לילדיה שיתכוננו לעזיבה. בהמשך, תקפה י׳ שוב את גיסתה ועזבה את המקום. כמה דקות לאחר מכן הגיעו שוטרים ואחת המותקפות פונתה לקבלת טיפול רפואי ע״י בעלה. באותה העת הגיע גם בעלה של האחות השנייה והגן עליה ועל הילדים שהיו במקום כאשר י׳ חזרה והחלה לאיים שוב שתביא עבריינים ותפגע בהם. לאחר מכן גם ניסתה י׳ לתקוף את בעלה של גיסתה.

בהמשך לכך, י׳ העמידה פנים שהיא מתקשרת למישהו שיביא עבריינים על מנת לפגוע במשפחה, כל זה בנוכחות ילדיה שבכו וסירבו להתלוות אליה ולעזוב את המקום.

כתוצאה ממעשים אלה גרמה י׳ לגיסתה חבלות של ממש, תקפה את גיסתה השנייה ואת בעלה ואיימה על כולם.

י׳ הואשמה השבוע בבית משפט השלום בראשון לציון בתקיפה הגורמת חבלה של ממש, תקיפת סתם ואיומים.

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *