פלילי: צעיר בן 20 הטריד את חברתו לשעבר ותקף אותה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

שלשום (שני) התקבל דיווח על צעיר בן 20, תושב ראשון לציון, שהגיע לבית של בת זוגתו סמוך לחצות.

הצעיר ניסה לדבר עם בת זוגתו, לאחר שסורב התחיל לקלל אותה. בתגובה, זרקה בת הזוג את חפציו של הצעיר מביתה.באותה העת, הצעיר החל לאיים עליה שידקור אותה וירצח אותה. בנוסף, הצעיר ניסה לצלצל אליה ולשלוח לה הודעות מטרידות.

בחקירתו, הסביר הצעיר כי הגיע לאסוף מביתה מספר חפצים ששייכים לו והיא סיננה אותו וסירבה. בנוסף, הוא ציין בחקירה שהם היו בני זוג רגע לפני חתונה והיא הייתה בהיריון. מכיוון שלא הסתדרו הם נפרדו, הפסיקו את ההיריון וביטלו את חתונתם.

עורך הדין של הצעיר, איתי שוחט, טוען כי אכן יש איומים והטרדות ברף נמוך, לגבי אלימות הטענה היא למכה קטנה בראש שקרתה לפני חודשיים אך זה לא מרכז העניין.

עוד הוסיף, כי לאיומים היו סיבה משמעותית, היו לו חפצים רבים אצלה והוא ביקש לקבל אותם מספר פעמים ממנה ומהוריה וסורב. כאשר הגיע לקחת את החפצים היא זרקה אותם מהחלון וחלקם ניזוקו.

מכיוון שהצעיר הביע סליחה וחרטה ובנוסף, העבירות הן ברף נמוך ולצעיר אין עבר פלילי בכלל, טען שוחט, שאין צורך להאריך את מעצרו של הצעיר.

השופט טל ענר קבע אתמול בבית משפט השלום בראשון לציון כי קיים חשד סביר שהצעיר ביצע את העבירות המיוחסות לו ויש להאריך את מעצרו ביום אחד בלבד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *