פרסום ראשון: אסף דעבול: “הגיע הזמן לעשות סדר במגזר הערבי ולהראות להם מי בעל הבית”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום ראשון: המשנה לראש העיר אסף דעבול: “הגיע הזמן לעשות סדר במגזר הערבי ולהראות להם מי בעל הבית”.

 

המשנה לראש העיר ראשון לציון אסף דעבול, התבטא לפני זמן קצר בוואצאפ ארצי של נבחרי ציבור בחריפות בנושא התפרעויות הערבים בארץ, ובסיום כתיבת שורותיו הוא רשם את מה שהצית אש בקבוצה: “הגיע הזמן לעשות סדר במגזר הערבי . הגיע הזמן להראות להם מי בעל הבית במדינה . זאת מדינת היהודים”.

דעבול כאמור כתב את הפוסט בעקבות דיון שנוצר על המצב הבטחוני במדינה, ההתפרעויות והסבל שעוברת החברה הישראלית. יש לציין כי בקבוצה חברים גם נבחרי ציבור מהמגזר הערבי ואליהם הצטרפו אחרים שהגיבו לדעבול בחחריפות.

להלן הפוסט המלא שכתב דעבול: “חברות וחברים יקרים אני פונה לכל אחת ואחד מכם. יש להשפיע וללחוץ על ראש הממשלה. השרים וחברי הכנסת לא לעצור את המערכה בעזה בשלב זה. יש לשטח את עזה ולא את ראשון לציון. אשדוד. אשקלון. באר שבע. פתח תקווה ועוד . אין לאפשר להם להכניס דלק לרצועה ביום ראשון . בכך נחשיך את עזה . יש לפגוע בכל הנהגת החמס בכל מקום שהם נמצאים . לחסל את כל המנהרות והנשק שיש להם . אנו בראשון לציון חוינו שלושה ימים ללא שינה כאשר כל הלילה אזעקות ונפילות .( אחת מהם פגעה בלאה יום טוב ז”ל ) כאשר בני המשפחה בחרדות . מה יגידו כל תושבי עוטף עזה . אשדוד ואשקלון אשר סובלים מזה שנים רבות . לאורך שנים ממשלת ישראל הבליגה . ואף אפשרה להכניס כספים רבים לחמס כאשר ידעו שרוב הכסף הולך להתחמשות ומנהרות. הגיע הזמן לומר די .לא עוד אסור להפסיק את המערכה הזו . ובנושא השני החמור ביותר . יש לפעול בכל הכח מול הפורעים . פושעים במגזר הערבי . הגיע הזמן לעשות סדר במגזר הערבי . הגיע הזמן להראות להם מי בעל הבית במדינה . זאת מדינת היהודים . בכבוד רב . שבת שלום ובשורות טובות. מכל הלב אסף דעבול משנה לראש העיר ראשון לציון”.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *