נדל”ן: השקת משרדי המכירות של פרוייקט “TOO TOWERS” בשכונת נרקיסים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print
מימין: שחף לייבוביץ, מורן בן שלוש ודנה פרידר, צילום: תום סיימון.

מערכת ראשון ניוז:

משרדי המכירות של חברת “סלע בינוי” קיימו אירוע השקת פרויקט המגורים “TOO TOWERS” בראשון לציון. מי שבלטה בנוף הייתה השחקנית דנה פרידר, שעתידה להוביל את קמפיין שיווק הדירות של הפרויקט. פרידר חגגה באירוע גם את יום הולדת ה-33 עם עוגה וברכות.

באירוע נכחו מנכ”ל קבוצת אמנון מסילות, אמנון סלע, מנכ”ל סלע בינוי, איתמר סלע, מנכ”ל איסתא נכסים, עו”ד שמעון סיבוני, הנהלת החברה ורוכשים בפרויקט.

“TOO TOWERS” הינו פרויקט של החברות ‘סלע בינוי’ ו’איסתא נכסים’ ונחשב לפרויקט דגל בשכונת נרקיסים החדשה בעיר. השכונה מוקמת במקום מחנה צריפין לשעבר. הפרויקט כולל שני מגדלי מגורים בני 26 קומות כל אחד, עם 96 דירות בכל מגדל כשבכל קומה 4 דירות.

תחילת הבנייה כבר החלה ונמצאת בשלבים מתקדמים. האיכלוס מתוכנן למהלך הרבעון האחרון של שנת 2022. 75% מהדירות בפרויקט הוקצו למכירה במסגרת תכנית ההוזלות הממשלתית, והשאר לשוק החופשי.

השחקנית דנה פרידר ומנכ”ל סלע בינוי איתמר סלע. צילום: תום סיימון.

בימים אלה משווקות לקהל הרחב דירות 5 חדרים, בנות 130 מ”ר עם 20 מ”ר מרפסת. כמו כן, משווקות דירות מיני פנטהאוז של 6 חדרים בנות 192 מ”ר עם 102 מ”ר מרפסות. כלל הדירות שנותרו לשיווק כוללות 2 חניות מקורות ומחסן לכל דירה. בנוסף, בפרויקט מתוכנן לובי מפואר ומועדון דיירים גדול ומפנק.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *