בדיקות וחיסונים: המפתחות לחזרה לשגרה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ראשון לציון עדיין כתומה לפי תוכנית הרמזור ולכן מערכת החינוך תפעל השבוע במתכונת של קפסולות * בעירייה מפצירים בתושבים להיבדק ולהתחסן, מהלכים שאמורים להוריד את התחלואה לרף שיאפשר פתיחה מלאה בגנים ובכיתות א’-ד’ * ראש העירייה, רז קינסטליך: “הכל תלוי בנו” * השבוע יתקיימו שני ימי בדיקות

מעבדת קורונה, צילום: דוברות כללית.

ראשון לציון במרוץ לחזרה לשגרה. על פי החלטת הממשלה, החזרה ללמידה מלאה של הגנים וכיתות א’-ד’ תתאפשר רק בערים ירוקות או צהובות על פי תוכנית הרמזור או בערים שציון הרמזור נמוך מ-6.5 ושיעור המתחסנים מגל לגיל 50 גבוה מ-70%. ראשון לציון עדיין לא הגיעה לרף הדרוש ולכן הלימודים בעיר מתקיימים במסגרת קפסולות. מדי שבוע תתקיים הערכת מצב בהתאם לנתוני הערים ואז יוחלט על השבוע הקרוב.

ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך, מפציר בתושבים להיבדק ולהתחסן: “בשבוע הקרוב אנחנו במבחן אמיתי, אם נעמוד בנתוני החיסונים ונצליח להוריד את התחלואה, נוכל לחזור לשגרה, הכל תלוי רק בנו”.

השבוע הקרוב צפוי להיות מזג אוויר סוער ולכן, נכון לעכשיו, יערכו שני ימי בדיקות. יום בדיקות אחד שיתקיים מחר (יום שני 15.2) בין השעות 09:00-17:00 בשיטת דרייב אין בצד המזרחי של חניון היס פלנט. המתחם זמין גם לתושבים שמגלים תסמיני הנגיף וכן כאלו הנמצאים בבידוד. אין צורך בפנייה, יש להצטייד בתעודה מזהה.

יום בדיקות נוסף יתקיים ביום שבת (20.2) במרכז הספורט 360 ברחוב האוניברסיטה 2, שכונת פרס נובל, בין השעות 13:00-21:00. במקרה זה, הבדיקות ללא עלות וללא הפנייה, אולם מיועדות למי שאינו סובל מתסמיני הנגיף ואינו נמצא בבידוד.

כדי לחסוך זמן המתנה, ניתן להירשם מראש דרך אתר האינטרנט https://reg.ecovid19.co.il/ או לשלוח מסרון (SMS) עם המילה בדיקה לטלפון 050-8085566 ולקבל הודעה בחזרה עם קישור להרשמה. לאחר מכן יש להציג את הברקוד לנציג הרישום במתחם.

המתחמים פועלים במקביל לבדיקות המתבצעות במתחמי קופות החולים המפורסמים באתר העירייה ואתרי הקופות באופן שוטף.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *